"Херсонгаз" оприлюднив тариф на розподіл газу на 2022 рік

Херсн, газ, тариф
Постановою НКРЕКП від 22.12.2021 № 2773 “Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Херсонгаз» встановлено тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 1,62 грн за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ). З урахуванням ПДВ - 1,944 грн грн за 1 м3 на місяць Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2022 року.

Тариф на розподіл газу на пряму залежить від загального річного споживання природного газу усіма споживачами в області - чим більше споживання, його правильний облік та менші втрати (крадіжки) — тим менше буде тариф.

Отже, завдяки правильному обліку спожитого газу у 2021 році, рекордній кількості припинених крадіжок газу (втрат), а також суттєвій модернізації газових мереж та споруд на них, тариф на 2022 рік є трохи нижчим за попередній.

Акціонерне товариство Херсонгаз дякує усім сумлінним споживачам, які своєчасно і чесно надають показники лічильників та сплачують за послугу розподілу природного газу. Разом із тим попереджаємо споживачів про неприпустимість втручання в газову мережу, адже самовільні роботи та незаконні втручання безпосередньо впливатимуть на збільшення тарифу у наступному році.

З повагою прес-секретар АТ "Херсонгаз"
Наталія Пятниченко
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон