У Херсонському держуніверситеті вручають дипломи магістрам

Херсон, ХДУ, дипломи
Сьогодні, 24 грудня, зранку в Херсонському державному університеті розпочали марафон вручення дипломів магістрам, - повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- Довгоочікувані документи про отримання освіти вже мають випускники медичного факультету і факультету психології, історії та соціології. А загалом маємо вручити 527 дипломів! Із великим задоволенням вклав у підпис дипломів та додатків до них понад 10 тисяч секунд своєї енергії та душевного тепла!

Це дуже відповідально для мене, бо розпочинається новий професійний етап життя наших вже колишніх студентів. Радію разом з кожним випускником, а тепер вже й колегою. По-доброму трішечки заздрю. Перед ними відкривається чимало шляхів. Але переконаний – вони оберуть найкращий!

Щиро бажаю молоді міцно тримати долю в своїх руках, бути успішними та мотивованими, впевнено рухатися вперед, розширювати коло своїх друзів та близьких! І, головне - пам’ятати свою Аlma mater та рідну Херсонщину!


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон