У Херсоні пройшов Новорічний зорепад

Херсон, фестиваль, зорепад
Де ще організовувати конкурси талантів, як не на щедрій Херсонщині, багатій на обдарованих творчих дітей? Традиційне шоу яскравих зірочок дивувало складними костюмами казкових героїв, тендітних сніжинок, чарівних і лісових персонажів відбулося у Херсоні.

Разом з Дідом Морозом та його помічниками малеча розважалась та ловила новорічний настрій. Щасливі усміхнені хлопчики й дівчатка фотографувались з друзями на святкових локаціях, які завбачливо підготувала у Палаці молоді і студентів креативна команда "Luck project".

Підтримав традиційний новорічний проєкт лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков - номінанти творчого конкурсу "Новорічний зорепад" отримали нагороди, а серед дорослих у лотереї розіграли цінні призи!

Чудовий святковий вечір для дітей і дорослих відкрив низку таких улюблених новорічних та різдвяних свят! А далі поринаємо у казку святкувань. Ці емоції наші діти пам'ятатимуть завжди!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон