Шоу за участі песиків влаштували для малечі в Херсоні

Херсон, шоу, діти
Стрибки у висоту, катання на скейті та дефіле на задніх лапах! Справжнє шоу «Хвіст за хвіст» влаштували чотирилапі друзі у холі кіноконцертного залу «Ювілейний». Під керівництвом своїх господарів песики виконали десятки різних трюків.

Серед знаних дресирувальниць і херсонка Катерина Кікоть. З нами ділиться, за кілька років активних тренувань навчилась керувати 3-ма песика одночасно.

А ось 16-річна херсонка Дар`я Грінченко займається зі своїм улюбленцем під наглядом професіоналів лише кілька місяців, проте це не стало на заваді виступити на публіку.

Шоу за участі песиків приурочене до відкриття виставки дитячих малюнків під назвою «Вірний друг». Цього року вона об`єднала навколо себе близько сотні малечі різного віку, серед яких і діти з інвалідністю.

Поглянути на шоу за участі песиків у ККЗ «Ювілейний» зібралось чимало як малечі, так і дорослих. Усі вони запевняють, отримали весь спектр позитивних емоцій.

сюжет ТРК Херсон плюс
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон