На Херсонщині тимчасово вилучили з родини двох дітей, їх матері надається допомога

Херсонщина, діти, батьки
В поліцію надійшло повідомлення від старости села у Каховському районі, що в місцевій родині за дітьми ведеться неналежний догляд. Для перевірки за вказаною адресою виїхали працівники ювенальної превенції та служби у справах дітей.

В оселі знаходилася 31-річна жінка та двоє її синів віком 10 та 14 років. За зовнішніми ознаками жінка була у стані алкогольного сп’яніння і пояснила, що через скрутне матеріальне становище не в змозі утримувати дітей. Умови проживання дітей виявилися вкрай незадовільними, продуктів не було. Хлопчики пояснили, що з самого ранку нічого не їли. Під час бесіди з жителями села ті пояснили, що діти часто залишаються самі і займаються господарством.

Зважаючи на всі чинники, було прийнято рішення тимчасово вилучили дітей з родини. Нині вони перебувають у медзакладі. З їх матір’ю служби будуть проводити профілактичну роботу, щоб допомогти їй подолати життєві труднощі. Жінці уже надається допомога найнеобхіднішими речами.

Відділ комунікації поліції Херсонської області
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів