Перспективи територіальної оборони на Херсонщині

Херсонщина, територіальна, оборона
Вчора, 22 грудня у прес-клубі «Новий день» відбувся брифінг на тему: «Закон про національний супротив. Територіальна оборона Херсонщини — перспективи служби».

Спікери брифінгу — обласний військовий комісар Олександр Зіньковський, командир кадру управління окремої бригади територіальної оборони Херсонщини Дмитро Іщенко та начальник відділу оборонної роботи Херсонської ОДА Валерій Головко — розповіли про закон про національний супротив.

А також війсбкові озвучили перспективи розвитку територіальної оборони на Херсонщині у нинішніх реаліях, коли в засобах масової інформації та соцмережах активно обговорюється загроза повномасштабного вторгнення на територію України Російської Федерації.

Журналістів також цікавило, які категорії громадян можуть вступати до лав бригади територіальної оборони області, а також які довідки та інші документи для цього необхідні. Окрему увагу учасники брифінгу приділили соціальним гарантіям військовиків територіальної оборони.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів