Голова Херсонської облради відзначив кращих боксерів

Херсонська, обласна, рада
Сьогодні, 22 грудня голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко був присутній на щорічному звіті Херсонської Обласної Федерації Боксу (ХОФБУ).

У ході заходу Олександр Самойленко відзначив Подякою Херсонської обласної ради:

- за досягнення високих спортивних результатів, популяризацію боксу, вагомий внесок у його розвиток, підвищення авторитету Херсонщини серед спортивної спільноти України та світу Херсонській Обласній Федерації Боксу Олександра Трутнєва - президента ХОФБУ ;


- за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію боксу, самовідданість та волю до перемоги, досягнення високих спортивних результатів Маріанну Басанець - бронзову призерку чемпіонату України з боксу серед жінок у м. Запоріжжя.


- Хочу зазначити - наші боксери гідно представляють Херсонщину у збірних усіх вікових категорій. У 2021 році боксери Херсонщини показали гідні результати:

- 4 золоті, 2 срібні, 13 бронзовихмедалей на чемпіонатах України;
- 4 золотіта 4 срібні, 10 бронзових медалей регіонального чемпіонату України;
- 7 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалей міжнародних турнірів;

Всього - 95 золотих, 55 срібних та 92 бронзових медалей на всіх змаганнях за 2021 рік – такий достойний результат представників ХОФБУ!

- Приємно відмітити і те, що бокс у Херсонській області активно розвивається, а останні успіхи нашої команди на міжнародній арені є яскравим свідченням моїх слів.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон