На Херсонщині одинока бабуся знайшла велику родину

Херсонщина, бабуся, родина
Завдяки старанням "Нашого краю" одинока бабуся знайшла велику родину: 82-річна Марія Гаврилівна К. відтепер має велику родину та проживає в КЗ Херсонської обласної ради "Каховський герітричний пансіонат".

Про це повідомили депутат фракції "Наш край" Скадовської міськради Ігор Булюк і голова Скадовської районної організації "Наш край", депутат міськради Людмила Козлова, завдяки яким одинока бабуся не залишилася сам на сам на старості літ.

"Марія Гаврилівна все життя працювала. Але так склалося життя, що в Скадовську не мала ні прописки, ні власного житла. Самотужки справитися із ситуацією їй не вдалося. Тому навіть чисто по-людськи ми не могли не втрутитися. Ми відстояли її права і тепер щиро радіємо за нашу підопічну" - поділилася Людмила Козлова.

Аби історія їхньої підопічної завершилася щасливо й вона знайшла прихисток в Каховському геріатричному пансіонаті депутати "Нашого краю" Ігорь Булюк та Людмила Козлова плідно співпрацювали з начальницею відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради Кулюк Н.В., директоркою КЗ «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради Кожуковською О.О. та завідувачкою відділення соціальних послуг Дроженко Н.В. Ще одна добра справа зроблена спільно!

ХОО ПП НАШ КРАЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів