Херсонський держуніверситет переймає досвід провідних українських університетів

ХДУ, досвід, університет
Минулого тижня делегація Херсонського державного університету перебувала з офіційним візитом у Сумському державному університеті. Про результати поїздки на Вченій раді доповіла проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова.

До складу делегації увійшли – проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова, проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник, проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір, керівниця відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності Євгенія Ревенко.

У ході візиту представники нашого університету працювали кожен за своїм напрямком. Тож мали змогу ознайомитися з кадровим потенціалом, науковою і міжнародною діяльністю, цифровою інфраструктурою, матеріально-технічною базою та фінансуванням.

За словами проректорки з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’ї Мальчикової, з точки зору зовнішньої екосистеми Херсонський державний університет і Сумський державний університет знаходяться в схожих умовах. Разом з тим, є суттєва різниця в контингенті – майже в два рази більше студентів навчаються в Сумському держуніверситеті, причому 2000 з них – іноземці. Відповідно й вимоги до науково-педагогічних працівників високі – майже половина читає лекції англійською, 34% штатних працівників мають не менше 5 публікацій в індексованих виданнях.

Команда ХДУ отримала цікавий досвід знайомства з надання додаткових освітніх послуг. Але разом з тим, Дар’я Мальчикова зазначила, що у цьому напрямку Херсонський державний університет також має значні напрацювання. Так, службами проректора Максима Вінника розробляється Порядок надання консультативно-тренінгових послуг «Вебінари і тренінги від ХДУ» та договори оферти під різні варіанти надання додаткових освітніх послуг. Крім того, наразі у нашому освітньому закладі активно триває підготовка за сертифікатними програмами, важливого напрямку роботи Херсонського державного університету та інтеграції в зовнішнє середовище.

Також делегація ознайомилася з інтегрованою інформаційною системою Сумського держуніверситету, яка, за словами проректорки, є аналогом нашої університетської платформи «ХДУ24».

По завершенню виступу проректорки Дар’ї Мальчикової було внесено наступну пропозицію: доручити проректорам розробити план заходів імплементації кращих практик і досвіду СумДУ у подальшу діяльність Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон