У Херсонській міськраді погодили фінансовий план МКП "Херсонелектротранс"

Херсон, бюджет, комісія
Сьогодні, 21 грудня, на засіданні постійної комісії Херсонської міської ради з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку депутатами було погоджено фінансовий план МКП «Херсонелектротранс» на 2022 рік».

Депутати детально ознайомилися із діяльністю МКП «Херсонелектротранс» цього року та цікавилися планами підприємства на наступний рік у зв’язку із реорганізацією.

Як відомо, нещодавно на сесії було підтримано реорганізацію шляхом об’єднання трьох підприємств, на які покладено функції з обслуговування об’єктів міської інфраструктури: КП «Херсонміськсвітло” XMP", КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» ХМР та МКП «Херсонелектротранс».

Як наголосив голова бюджетної комісії Андрій Дмитрієв: "Таке рішення дасть можливість скоротити адміністративні витрати та заощадити бюджетні кошти".

У результаті реорганізації два підприємства будуть приєднані до MKП «Херсонелектротранс». Рішення про реорганізацію було запропоновано, бо у комунальних підприємств під час діяльності незалежно один від одного дещо уповільнювалися темпи розвитку, знижувалися показники ефективності та результативності.

Окрім того, було обговорено встановлення валідаторів на тролейбуси маршруту №1. Про це відзвітував директор підприємства Ігор Житченко.

Очікується, що це перший крок до оцифрування розрахунків за проїзд у всьому комунальному транспорті міста.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів