З Генічеського району військовослужбовці отримали надійний та якісний подарунок від Благодійного фонду Альберта Черепахи

подарунок, Благодійний фонд, Альберт Черепаха
Священна місія – боронити рідну землю та берегти мирне життя народу. Її самовіддано виконують українські військовослужбовці. Однак вони постійно потребують підтримки.
Нещодавно до благодійної організації «Благодійний фонд Альберта Черепахи» звернулася керівниця Центру допомоги учасникам бойових дій на Сході України при Херсонській обласній державній адміністрації Наталія Возаловська.
Пані Наталія розповіла, що в підрозділі 57 окремої мотопіхотної бригади є термінова потреба в генераторі. Адже досить часто трапляється так, що саме генератори виступають єдиним джерелом енергопостачання під час виконання бойових завдань. Від них живиться багато різної військової техніки.
Засновник БО «БФ Альберта Черепахи» Альберт Черепаха одразу перейнявся питанням і виділив із фонду необхідні кошти на придбання надійного та якісного дизельного генератора, який був переданий військовослужбовцям.
Альберт Вікторович вдячний кожному, хто захищає мир та спокій на українській землі. Благодійник завжди прагне підтримувати військовослужбовців, які на варті територіальної цілісності нашої Батьківщини.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон