Магістранти медичного факультету Херсонського держуніверситету склали другий етап ЄДКІ

магістранти, медичний факультет, іспити
16 грудня на медичному факультеті Херсонського державного університету пройшов другий етап Єдиного державного кваліфікаційного іспиту – об’єктивний структурований практичний клінічний іспит (ОСП(К)І). 19 студентів другого (магістерського) рівня, що навчаються на освітній програмі Фізична терапія, ерготерапія, спеціалізації 227.01 «Фізична терапія» вперше пройшли випробування.

Зазначимо, що першу частину Єдиного державного кваліфікаційного іспиту – інтегрований тестовий іспит «Крок2» – магістранти цієї спеціальності складали 7 грудня.

Попередньо на факультеті відбулася ґрунтовна та плідна підготовка не лише здобувачів вищої освіти, а й забезпечення відповідних умов для складання іспиту ОСП(К)І.

Адже це новий виклик як для самих студентів, так і для професорсько-викладацького складу. Це сучасний тип оцінки практичних знань та вмінь здобувачів вищої освіти, що призначений для перевірки набуття клінічної майстерності та компетентностей, які неможливо оцінити традиційними формами іспитів.

Так, кафедрою фізичної терапії та ерготерапії медичного факультету ХДУ за підтримки ректорату проведено фундаментальну підготовку щодо структурної організації та проведення іспиту. Були облаштовані спеціалізовані приміщення – «Станцій ОСП(К)І», що включені в маршрут іспиту.

Здобувачі виконують завдання в однакових умовах за однаковий час – 10 хвилин на проходження однієї станції.

Загалом структура іспиту включає 10 станцій, що розміщені на факультеті. Всі вони оснащені спеціалізованим обладнаням, камерами відеоспостереження (із можливістю відеозапису для забезпечення об'єктивності прийняття рішення екзаменаційною комісією у випадку апеляцій здобувачів) та засобами подачі звукового сигналу (перехід між станціями).

Перед початком іспиту відбувся інструктаж для екзаменаторів та магістрантів. Крім того, студентів ознайомили з перебігом та основними умовами складання іспиту та роздали маршрутні листи, відповідно до яких вони мають переходити від станції до станції.

До складу екзаменаційної комісії увійшли – головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич, директорка Херсонського обласного онкологічного диспансеру ХОДА Ірина Сокур, заступниця медичного директора з медичного обслуговування дорослого населення Херсонської міської клінічної лікарні ім.Є.Є.Карабелеша Ольга Керецман, в.о. декана медичного факультету ХДУ Олександр Речицький, завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії ХДУ Оксана Лаврикова та доцентки цієї є кафедри – Юлія Карпухіна та Наталія Васильєва.

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів