Студенти Херсонського держуніверситету взяли участь у благодійному проєкті

благодійний проект, студенти, Святий Миколай
Традиційно напередодні Дня Святого Миколая студенти Херсонського державного університету створюють справжню атмосферу свята для малечі міста та області. Тож сьогодні, 16 грудня, в Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбулася благодійна акція.

Двадцятий рік поспіль з нагоди Дня Святого Миколая Херсонський державний університет спільно з Українською Православною Церквою та колективом театру вітали херсонських малюків зі святом. Варто зазначити, що благодійний проєкт реалізовується за підтримки ректора ХДУ Олександра Співаковського.

Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов зазначив, що така ініціатива має великий соціальний аспект: «Актори повинні нести людям добро зі сцени, розповідати про свята та традиції. Адже освітній заклад формує не просто фахівця, в першу чергу, ми виховуємо людину».

Таку думку підтримує і декан факультету культури і мистецтв Микола Левченко, який розповів, що проєкт – чудова сценічна практика для студентів: «Сьогодні ми бачимо результат багатотижневої попередньої підготовки, адже майбутні актори багато працювали над собою, аби задовольнити потреби свого маленького глядача».

Цього разу студенти спеціальності «Культурологія» І-ІІІ курсів підготували інтермедію «Зимові пригоди в Мадагаскарі» та виставу «В ніч на Святого Миколая». Здобувачі вищої освіти працювали під керівництвом професійної режисерсько-постановчої групи. До неї увійшли – заслужена працівниця культури України, професорка Лідія Лимаренко, народний артист України, доцент Борис Чуприна, старша викладачка кафедри хореографічного мистецтва Інна Білоусенко та костюмерка Світлана Лєпьошкіна.

Протягом вистави глядачі були в захваті від казкових героїв, які грали на сцені. Малеча отримала від казково-театрального дійства позитивні враження, а студенти – можливість продемонструвати свій професійний рівень акторської майстерності.

Після перегляду вистави в холі театру на дітей чекав приємний сюрприз – подарунки від Української Православної Церкви.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон