Жертвою булінгу став учень однієї зі шкіл Генічеського району Херсонщини

Херсонщина, Генічеськ, булінг
Про факт психологічного насильства над школярем 7-го класу однієї зі шкіл Генічеського району з боку його 13-річного однокласника в поліцію повідомило керівництво навчального закладу.

Працівники ювенальної превенції провели всебічну перевірку щодо факту можливого булінгу в навчальному закладі. Для цього поспілкувалися з керівництвом, педагогами школи, потерпілим та булером, а також учнями цього класу. Факт булінгу підтвердився.

Учні класу розповіли, щo кpивдник чiплявcя як до потерпілого хлопчика, так і до всіх дітей у класі, oбpaжaв, штoвxав їх, розкидав речі учнів, міг обмалювати їх одяг маркером. Caм булep пояснив, що шуткував над однокласниками, а розваги над дітьми дивився в одній із соціальних мереж та втілював їх у життя. Хлопець запевнив, що не усвідомлював, як його дії ображають однокласників.

Інспектор ювенальної превенції провів роз’яснювальну роботу з неповнолітнім щодо неприпустимості подібної поведінки і правових наслідків систематичного цькування.

На одного з батьків хлопчика ювенальний поліцейський склав адмінпротокол за ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон