У Генічеську хочуть знести берегозахистні споруди на міському пляжі

Херсонщина, берегозахисна, стіна
Берегозахисну бетонну стіну на міському пляжі Генічеська Херсонської області можуть демонтувати. Наразі в міській раді розглядають усі можливі варіанти. Про це йдеться на сайті місцевого видання "Новий візит".

В повідомленні посилаються на першого заступника міського голови Генічеська Андрія Євстратова, який вважає від цієї стіни виникає проблема через зміну берегової лінії, яку вимиває природна течія. Раніше, зо його словами, за парапетом була територія з гарним пляжем, а зараз її змило.

Також посадовець повідомив, що науковці встановили на міському пляжі спеціальні датчики, які заміряють течії та їх рух. Дослідження триватиме два роки. За його результатами в міськраді визначаться, що робити зі стіною.

Це складне комплексне питання, над яким ми працюємо. Там швидкого рішення не буде. Якщо демонтувати, потрібно все прорахувати, лише потім робити“, – пояснив Євстратов.

У жителів міста різні думки з приводу демонтажу стіни. У повідомлені йдеться, що одні за її знесення і облаштування пляжу, інші - проти. Мешканці приморських вулиць бояться, що без захисту їх подвір’я може затоплювати під час штормів.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон