Херсонці наводили порядок у новому сквері

Херсон, порядок, сквер
Вчора, 11 грудня у Херсоні активні городяни відгукнулися на запрошення ГО “Успішна жінка” прибрати сміття та сухі гілки під час суботника на території скверу імені Олени Микитась.

Місяць тому херсонські депутати проголосували за присвоєння даному місцю, територія якого обмежена вулицями Університетської, Залаегерсег та Перекопської, імені видатної херсонки. Відзначимо, що цей сквер – єдиний у Херсоні, названий на честь жінки та громадського діяча - Олени Микитась.

На жаль, Олена Микитась пішла з життя у червні 2019 року, але встигла зробити дуже багато корисного для Херсона та Херсонщини... 2000 року вона заснувала у Херсоні громадську організацію Херсонський обласний Центр «Успішна жінка». Багато років працювала, захищаючи права жінок, протидії торгівлі людьми та дитячій праці. Також Олена займалася питаннями жіночого лідерства та гендерної рівності у політиці. Завдяки їй виховано багато жінок-активісток у Херсоні та області.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів