На Херсонщині "Наш край" відстояв школу у степовому селі

Село, наш, край
У селі Степне на Херсонщині вдалося відстояти школу-одинадцятирічку. Про це повідомив депутат Новорайської ОТГ Бериславського району від партії «Наш край» Максим Добровольський:

«Балотуючись в депутати від «Нашого краю» я ставив перед собою завдання зберегти школу в такому вигляді, як вона є на сьогодні. Вважаю, що нам вдалося зберегти її разом.

Доводячи на різних рівнях необхідність сільської школи, найперше я виходив з того, що з її втратою степове Степне захиріє, розвалиться і зникне із мапи України як сотні інших маленьких сіл. Сьогодні тут проживає близько 650 людей, які хочуть жити на своїй землі, а не шукати долі де-інде.

Тож цього не можна було допустити. До того ж наші діти розумні й охочі до наук, і дати їм гарні умови для освіти ми можемо в нашій школі. У нас на 85 школярів працює 15 педагогів», - розповідає Максим Добровольський.

Аргумент, що без школи село з часом може припинити існування, не єдиний. Дорога до школи для маленьких громадян України могла перетворитися на щоденний нелегкий квест. Так можна назвати ті 15 кілометрів до найближчої школи й назад додому, які вони мали би долати 5 разів на тиждень. Також до Степної школи привозять дітей із сусіднього села Максим Горький, яке розташоване поряд.

Директором школи, яку вдалося відстояти, призначено Максима Добровольського, він каже, що вповні готовий відповідати за її подальшу долю.

ХОО ПП НАШ КРАЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів