На Херсонщині проводять екологічні майстер-класи

Херсон, майстер-клас, кашпо
Без дороговартісного паперу, намистинок та пластику! В арт-простір «Freedom» стартував цикл екологічних майстер-класів. Цього разу під прицілом камер херсонська молодь виготовляє кашпо для квітів.

Кашпо – стильний і багатофункціональний предмет інтер’єру, який може слугувати не лише підставкою для квітів у горщечку, каже пані Лариса. Аби його створити необхідно трохи бажання і базові речі.

Цикл екологічних майстер-класів для херсонців проводиться у рамках проекту «Апсайклінг – це круто!», що має на меті спробувати перетворити побутові відходи у творчу діяльність. Попри чималу кількість учасників, пані Лариса намагається приділити увагу кожному, а також надає поради.

Створення кашпо – процес цікавий, проте нелегкий. Ось так паличка до палички і в молоді поступово вимальовується основа, яку згодом необхідно лише прикрасити. Та чи до вподоби учасникам майстер-класу така творча робота?

сюжет Херсон плюс
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів