На Херсонщині "тіньовики" сплатять 250 тисяч гривень за нелегальний продаж газу

херсон, нелегальний, продаж
Фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують роботу щодо припинення нелегального продажу пально-мастильних матеріалів на території Херсонщини.

За словами в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, цього разу «тіньовиків» виявили у Великокопанівській громаді.

Так, податківцям стало відомо, що територією громади курсує автомобіль-цистерна, з якої здійснюється продаж скрапленого газу для населення. Під час проведення фактичної перевірки інспектори встановили, що реалізація газу здійснюється без застосування касової техніки та ліцензії на право торгівлі пальним.

За результатами перевірки до порушників порядку торгівлі пально-мастильними матеріалами будуть застосовані штрафні (фінансові) санкції на суму 250 тис. гривень.

Очільник податкової служби області наголошує, що продаж пального має здійснюватися із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій та обов’язковим наданням покупцю фіскального касового чека на повну суму покупки. Цей розрахунковий документ захистить вас у разі придбання неякісної продукції. Його достовірність можна перевірити в сервісі ДПС «Електронний кабінет». Для пошуку та перегляду чека необхідно внести відповідні дані.

Якщо система не містить чека або є розбіжності в його даних, то це може свідчити про порушення продавцем вимог законодавства щодо проведення розрахункових операцій. Про такі факти потрібно інформувати Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за телефоном (0552) 42-76-94.

Пам’ятайте: всі суб’єкти господарювання та громадяни зобов’язані сплачувати належні податки. Захистіть себе та легальний бізнес – вимагайте касовий чек у продавця, сплачуючи за товари або послуги.

Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів