Акушерське відділення ХОКЛ отримало допомогу від благодійного фонду Володимира Хвостова

Херсон, Хвостов, лікарня
Підтримка соціальної сфери, зокрема, медичних закладів – один із пріоритетних напрямків діяльності БО «Благодійний фонд Володимира Хвостова». Саме тому команда фонду оперативно відреагувала на прохання про допомогу від акушерського відділення Херсонської обласної клінічної лікарні. І за тиждень, медзаклад отримав ковдри, подушки, комплекти постільної білизни, люмінесцентні лампи.

Щорічно в цьому акушерському відділенні на світ з’являються 1500-2000 тисяч немовлят. З 2008 року відділення має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». Це означає, що, за оцінками експертів, у відділенні працює високо професіональний колектив, застосовуються сучасні перинатальні технології. А ще саме тут надають кваліфіковану допомогу вагітним, роділлям та породіллям з тяжкою акушерською патологією та захворюваннями внутрішніх органів.

Як підкреслив засновник іменного фонду Володимир Хвостов, медицина – це сфера, послугами якої користується кожна людина, тому його фонд підтримує медзаклади, а також завжди тримає у фокусі тему здоров’я.

Колектив акушерського відділення подякував благодійникам за необхідну допомогу, за готовність надавати підтримку і за співпрацю.

Олена Рєзніченко

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон