У Херсоні буде нова ялинка на новому місці

херсон, ялинка, свято
Цьогоріч у Херсоні змінюється традиція зимових свят. Тепер новорічних ялинок у Херсоні буде не дві, а одна. І не на площі Свободи, а біля кіноконцертного залу “Ювілейний”. Виглядатиме вона так:

Також міська влада обіцяє навпроти кіноконцертного залу, окрім традиційного ярмаркового містечка, облаштувати луна-парк. А ще сюрприз із перетворенням фонтану.

На сайті міськради це рішення назвали “вольовим”. Адже ледь не вперше очільник облдержадміністрації та міський голова порозумілися та вирішили встановити одну ялинку на двох. Але це “вольове рішення” звучить аж надто пафосно, адже, як відомо, Ігор Колихаєв та Геннадій Лагута недавні соратники однієї політсили, а у недалекому минулому бос та підлеглий.

Табори попередніх очільників зазвичай конкурували, тому не могли дійти згоди щодо спільної ялинки. Тому коштом обласного бюджету встановлювали ялинку на площі Свободи, а коштом міського - біля драмтеатру.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів