Херсонщину відвідає керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри

херсон, мінцифри, візит
Цієї п’ятниці, 3 грудня, на Херсонщині з робочим візитом перебуватиме керівник із розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України Мстислав Банік.

Він проведе лекцію для студентів херсонських вишів, перевірить роботу пунктів команди підтримки “Дії” на Херсонщині, а також поспілкується із представниками регіональних ЗМІ.

Детальна програма:

15:00 - 15:45 - зустріч зі студентами у Херсонському державному університеті. Тут він прочитає лекцію на тему “Цифрова держава: сервіси та можливості Дії”;

15:55 - 16:10 - відвідування центру Команди підтримки Дії в ТРЦ Fabrika;

16:30 - 16:50 - ознайомлення та спілкування з Командою підтримки Дії у відділі електронної бібліотеки імені Олеся Гончара.

Після перевірки роботи пункту в ТРЦ Fabrika о 16:10 Мстислав Банік спільно з заступником голови ОДА з питань цифрового розвитку Херсонщини Павлом Куликом проведе пресконференцію.

Він розповість про мету створення пунктів офлайн-допомоги, зручність отримання СOVID-сертифікатів у Дії та відповість на нагальні питання ЗМІ.

Також журналісти зможуть першими дізнатися подробиці щодо запуску нових соціальних послуг на порталі “Дія”, які були представлені 29 листопада в рамках Online Summit. А саме: субсидії, призначення та перерахунок пенсій, довідки про трудовий, страховий стаж, довідку про доходи пенсіонера та витяг з реєстру застрахованих осіб.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу!


Управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів