У Херсонському держуніверситеті працює офіс іншомовної освіти

ХДУ, англійська мова, школяри
Викладачка Офісу іншомовної освіти ХДУ Тетяна Макарова разом зі стипендіатом програми Fulbright Еріком Матерлі провели для учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Speaking club. Захід присвятили відмінностям і схожим рисам культурного життя в Сполучених Штатах Америки та Україні.

Долучилися до дискусії і студенти факультету української й іноземної філології та журналістики ХДУ. Розмовний клуб пройшов жваво та емоційно, учні та студенти поділилися своїми поглядами на американську та українську культуру й дізналися думку представника американської культури стосовно деяких поширених стереотипів.

Варто зазначити, що Херсонський державний університет і ЗОШ №36 поєднує давня співпраця. В межах співробітництва і профорієнтаційної роботи викладачі Офісу іншомовної освіти та стипендіат Fulbright Ерік Матерлі провели Speaking club, присвячений особливостям американської та української культури.

Наступна зустріч учасників Speaking club відбудеться 1 грудня о 14:00 в коворкінг-залі Наукової бібліотеки ХДУ. Тема – Christmas Culture Discussion. Для всіх охочих вдосконалити володіння англійською та поговорити з носієм мови – вхід вільний.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон