На Херсонщині підприємці, які викинули гори овочів, що гниють на Чаплинському шосе сплатять штраф у 2,2 млн грн

херсон, підприємці, штраф
У травні поточного року на узбіччі Чаплинського шосе аграрії викинули кілька тонн гнилої капусти та цибулі. На місце інциденту прибула поліція та інспектори Державної екологічної інспекції у Херсонській області.

Начальник відділу контролю за благоустроєм міста Каховка, 24 листопада, повідомив, що підприємство, яке порушило вимоги природоохоронного законодавства, встановлено. Ним виявилося ПАТ “Юг. А на керівництво накладено штраф у понад 2 мільйони гривень.

— З особистої ініціативи мера, першого заступника та відділу контролю, на підставі численних скарг мешканців м. Каховка, скликано комісію за участю співробітників Державної екологічної інспекції у Херсонській області, якою проведено виміри та відбори ґрунту на підприємстві ПАТ “Юг”, під звалищем сільгоспвідходів. За результатами екологічних досліджень на підприємство ПАТ “Юг”, державною екологічною інспекцією у Херсонській області накладено на керівництво підприємства штрафні санкції у розмірі 2 163 220,14 гривень у вигляді відшкодування шкоди, які мають надійти до міського бюджету Каховської ТГ, – зазначив Дмитро Вдовиченко. .

Всього з початку 2021 року співробітники відділу контролю за дотриманням законодавства про працю, благоустрій та паркування МС винесли 127 приписів щодо усунення виявлених порушень правил благоустрою. А також складено 183 протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУпАП України “Порушення державних стандартів, норм та правил у сфері благоустрою населених пунктів та правил благоустрою територій населених пунктів”, які направлені на розгляд адміністративної комісії при міськвиконкомі Каховської міської ради.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів