У Херсоні пройде виставка сучасного мистецтва

херсон, виставка, мистецтво
Творче об’єднання «Маяк» 27 листопада о 15.00 чекає херсонців на перегляд виставки сучасного мистецтва «Ausländer» у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Гончара. Виставка присвячена актуальним проблемам сучасної людини.

Виставка присвячена актуальним проблемам сучасної людини.

Зіткнувшись із постійними кризами, в умовах постійної нестабільності формується відчуття хиткість буття, стан, коли є відчуття «позбавлення опори».

Численні психотравмуючі події останніх років, такі як війна, економічна та екологічна криза, пандемія, що фруструють базові потреби людини в безпеці, формують стан вивченої безпорадності та посттравматичні ефекти у членів спільноти.

Посттравматичний синдром виявляється у депресії, апатії, астенії, агресивності, конфліктності, дисфорії та провокує загострення екзистенційної кризи, втрати сенсу існування. Загострюється відчуття себе як «непотрібного», «іноземця», «прибульця».

Особи, яким таки вдається знайти щастя на нових землях, проростають міцним корінням, розсіюють зерна своєї культури в іноземні земні поля, тим самим вирощують нову і прекрасну спадщину.

Куратори: Танасюк Олександр, Балуда Юлія

Детальна інформаціяза посиланням.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів