У Херсоні на машину з людьми впало дерево

херсон, дерево, впало
У Херсоні трухляве дерево впало просто на машину, в салоні якої знаходилися люди. У буревій стара тополя на вулиці Перекопській обласного центру обвалилася просто на «БМВ». В салоні іномарки на той час знаходилася мати із п’ятимісячною донькою. Вони залишилися живими, але дівча отримало садна обличчя.

Бригада «швидкої допомоги» евакуювала її у супроводі матусі до обласної дитячої клінічної лікарні, повідомили у регіональному Центрі екстреної медичної допомоги.

Комунальники в Херсоні хронічно не встигають прибирати з вулиць аварійні дерева, тому їх падінням супроводжується чи не кожен сильний вітер. І найчастіше на землі опиняються саме сріблясті тополі – швидкоростучий вид із слабкою кореневою системою, які за СРСР особливо полюбляли висаджувати вздовж доріг. Тому паркуватися біля них після отримання штормового попередження категорично не рекомендують.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон