"Земляцтво Херсонщини" вітає аграріїв нашого краю

Херсонщина, земляцтво, вітання
Рада Громадської організації «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини» щиро вітають херсонських хліборобів, механізаторів, агрономів, тваринників, майстрів овочівництва, садівництва та виноградарства, всіх, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом, всіх, хто з року в рік забезпечує стабільне зміцнення агропромислового комплексу області з Днем працівника сільського господарства!
Дорогі працівники сільського господарства! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями таврійські ниви та минують нас природні негаразди. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту Херсонщини і всієї України! Хай ваші родини живуть у мирі та злагоді!

Від щирого серця бажаємо всім вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, щастя, невичерпної енергії та успіхів у всіх справах! Хай в серці кожного панує впевненість у завтрашньому дні!

З повагою
В’ячеслав Кучер, Президент Міжнародного об’єднання
«Земляцтво Херсонщини»,

Микола Рожко, Почесний Президент Міжнародного
об’єднання «Земляцтво Херсонщини»,

Олександр Гонтар, Перший Віце-президент Міжнародного
об’єднання «Земляцтво Херсонщини»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів