Депутат Херсонської облради допоміг генічеському школяреві наблизитися до мрії

Херсонщина, Генічеськ, Черепаха
Депутат Херсонської обласної ради Альберт Черепаха розуміє - життя непередбачуване і кожна людина може опинитися в складних життєвих обставинах....

Так сталося і з учнем 11-Б класу Генічеського закладу загальної середньої освіти №3 Андрієм Фурсенко. Незважаючи на труднощі, які випали на його долю, хлопець не зневірився, а, навпаки, прагне досягнути успіху. Він старанно вчиться, мріє стати спеціалістом з інформаційних технологій.
Однак для якісної підготовки до уроків, особливо в умовах дистанційного навчання, Андрієві був дуже потрібен ноутбук, купити який ні у нього, ні у бабусі, яка ним опікується, немає фінансової змоги. Про це повідомила директорка зазначеної школи Тетяна Микитась, яка щиро вболіває за майбутнє свого учня.
Дізнавшись про ситуацію юного генічанина, благодійний фонд Альберта Черепахи одразу відгукнувся і придбав йому бажаний технічний прилад. Тож, бажаємо Андрієві радісного і веселого шкільного життя, гарних оцінок, прагнення до знань і нових відкриттів. Нехай навчання завжди буде успішним, яскравим та цікавим!

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів