Як заклади освіти Херсонщини готові до опалювального сезону

Херсонщина, опалення, сезон
Розказав голова депутатської комісії Херсонської обласної ради з питань розвитку людського капіталу Олександр Співаковський:

- З 21 жовтня за рекомендацією нашої депутатської комісії Херсонська обласна державна адміністрація веде щоденний моніторинг стану укладання договорів на постачання газу по закладах освіти області, які опалюються за допомоги автономних котелен.

Те, що цей моніторинг потрібен, ні в кого не викликає сумніву. Він абсолютно чесно «розповідає», як насправді заклади освіти області готові до опалювального сезону, наскільки ми залежні від зовнішніх факторів, зокрема від «оперативності» розгляду документів у ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг», наскільки якісно наші керівники закладів освіти готують документи...

Маємо наступні дані. Станом на 5 листопада укладено лише 57 договорів, що ще не означає наявність тепла в закладі освіти, бо є технологічні моменти запуску котелен.

Якщо знати, що таких котелен по області 222, то ситуація виглядає зовсім НЕ оптимістично. Особливо враховуючи, що з середини тижня очікується мінусова температура повітря.

Зрозуміло, що багато закладів освіти були на дистанційному форматі роботи останні два тижня, тому не потребували опалення. Сподіваємося, цього тижня ситуація кардинально зміниться, і заклади освіти нарешті будуть з теплом!

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів