Природна перлина Херсона потребує захисту

Херсон,ХДУ, ботсад
Вчора, 5 листопада на сесії Херсонської міської ради декан факультету фізичного виховання та спорту, який є депутатом та головою фракції ПП «Європейська солідарність» у міській раді Іван Глухов оголосив депутатське звернення про незаконне використання земельної ділянки під автостоянку за адресою: Херсон, Миколаївське шосе, 7а, яка відсікає фасад Ботанічного саду Херсонського державного університету від Миколаївського шосе та перекриває проїзні шляхи до нього.

- З 2020 року Херсонський державний університет вимушен виборювати своє право та право територіальної громади Херсона на земельну ділянку, яка безпідставно зайнята під автостоянку.

Декілька разів ми зверталися до правоохоронних органів, особисто до міського голови Ігоря Колихаєва, але проблема досі не вирішена.

Сподіваємося на оперативну реакцію виконавчих органів міської ради. Разом маємо захистити перлину Херсона - Ботанічний сад Херсонського державного університету! Збережімо цей унікальний об’єкт!, - закликав ректор ХДУ Олександр Співаковський.


Ботсад ХДУ заснований у 1934 році з метою вивчення та збереження біорізноманіття рослинного світу в штучних умовах для їх подальшого наукового, культурного і господарського використання. З 1972 року Ботанічний сад має статус парка - пам`ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Біологічне різноманіття колекційного фонду Ботанічного саду становить понад 220 видів деревних рослин, 200 видів трав`янистих рослин, 60 видів грибів, 20 видів лишайників, 15 видів мохів. Щороку Ботанічний сад відвідують тисячі містян та туристів!
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон