Поліцейські на Херсонщині готові діяти в надзвичайних ситуаціях

Херсонщина, поліція, готовність
За ініціативи керівництва обласного главку поліції Херсонщини протягом тижня була перевірена готовність усіх підпорядкованих підрозділів із реагування на виникнення надзвичайних подій.

За словами заступника начальника поліції Херсонщини Дениса Захарченка, з особовим складом підпорядкованих підрозділів, в тому числі з працівниками апарату главку та бійцями поліцейських спецпідрозділів були проведені спеціальні навчання.

Зокрема були відпрацьовані збір по команді «Навчальна тривога», дії співробітників у разі умовної загрози захоплення адміністративної будівлі підрозділу та евакуація майна.


Особлива увага була приділена якості виконання своїх професійних дій та обов’язків працівниками територіальних відділів та відділень, прилеглих до адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Наявні прорахунки були ретельно проаналізовані та зроблені відповідні коригування задля недопущення таких недоліків у разі виникнення реальної загрози дестабілізації безпекової ситуації на території області.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів