У Херсонському держуніверситеті в освітній процес впроваджують новий електронний сервіс

ХДУ, сервіс, робота
Наразі у Херсонському державному університеті триває впровадження унікального сервісу «ХДУ24» – ефективного інструменту організації освітнього процесу, управління певними бізнес-процесами та налагодження комунікації зі студентством. З метою ознайомлення викладачів з інтерфейсом системи на факультетах стартували навчальні тренінги.

Сьогодні, 4 листопада, одні з перших таких занять відбулися для представників деканату та професорсько-викладацького складу факультету бізнесу і права та факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету.

«Інформаційні технології мають не ускладнювати, а навпаки – полегшувати реалізацію освітнього процесу. Університет багато зробив задля ефективної й безпечної роботи наших викладачів. І сьогодні наша мета – розповісти про ті можливості, що може запропонувати університет. Зокрема, наразі активно впроваджується система «ХДУ24» і кожен з вас має розуміти її функціонал, вміти нею користуватися», – наголосила проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталія Кушнір.

Проректорка зазначила, що сьогодні присутнім окреслять основні моменти. А в подальшому плануються навчання саме за запитами викладачів. Відповідна робота буде налагоджена через помічників деканів з інформаційних технологій.

Більш детально про функціонал системи «ХДУ24» розповів в.о. відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури Олександр Лемещук. Саме цей відділ займається розробкою системи.

Особливість «ХДУ24» – персональні кабінети для студентів та викладачів, де сконцентровано максимум корисної інформації для освітнього процесу та управління університетськими бізнес-процесами. У планах – завантаження до застосунку студентського квитка, перепустки співробітника, мешканця гуртожитку та навіть ковід-сертифікату.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон