Депутати Херсонської обласної ради висадять саджанці в Олешківському лісництві

облрада, депутати, дерева
На території Херсонської області знаходиться найбільший рукотворний ліс у світі. Висадили його саме для того, аби стримати розростання пустелі та припинити у регіоні смерчі та пилові бурі. Але останніми роками через масштабні вирубки та лісові пожежі територія лісового масиву значно зменшилась.

За повідомленням Херсонської облради, у цю суботу 6 листопада відбудеться акція з висадки дерев на території Олешківського лісництва, ініційована Херсонським обласним управління лісового та мисливського господарства. До неї долучаться також депутати всіх фракцій Херсонської обласної ради, які власним коштом закупили саджанці.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 захід буде проведено з дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції, групами не більше 10 чол.

До участі в акції (учасники та організатори) будуть допущені лише особи, які мають документ про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативний ПЛР – тест чи експерт – тест на COVID-19, чинний 72 години.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон