У Херсонському держуніверситеті активно триває вакцинація

ХДУ, вакцинація, співробітники
Сьогодні, 3 листопада, задля забезпечення безпечного освітнього середовища у Херсонському державному університеті відбулася чергова сесія вакцинації від коронавірусної інфекції.

Кількість вакцинованих співробітників та тих, хто надав довідку щодо наявності протипоказань до вакцинації, становить 91,5%, знаходяться у відпустці, декретній відпустці або хворіють – 7,4%, не вакциновано лише 1%. На робочих місцях тільки 100% вакцинованих або надавших довідки працівників.

Щеплення проводять медичні працівники Херсонської міської клінічної лікарні імені Є.Є.Карабелеша на базі медичного центру ХДУ.

Перед вакцинацією необхідно пройти стандартну процедуру: заповнити анкету про стан здоров’я та обрати вакцину серед двох запропонованих – Pfizer або CoronaVac. Після щеплення пацієнт півгодини знаходиться під наглядом лікаря або довіреної особи. Сертифікат про вакцинацію від Сovid-19 видається сімейним лікарем після щеплення другою дозою.

Нагадуємо, що наразі у Херсонському державному університеті діє пропускний режим: студенти можуть потрапити до університету лише за наявності студентського квитка, а викладачі та співробітники – за сертифікатами, довідками про повну вакцинацію. Або тестами, що підтверджують відсутність захворювання на Сovid-19.

- Для нас важливо покращити ситуацію з вакцинацією серед мешканців гуртожитків та збільшити кількість вакцинованих студентів. Ми мотивуємо (НЕ змушуємо) молодь до щеплення і це дає свої позитивні результати. За день маємо ще плюс 85 осіб, які отримали щеплення. Загалом у нас уже більше 1150 вакцинованих студентів.

Дякуємо студентам за увагу до свого здоров’я та здоров’я оточуючих! Вакцинація дійсно є ефективною: навіть якщо людина захворіла, то переносить коронавірус досить легко. Принаймні, по нашому університету серед захворівших жодного госпіталізованого. Не зупиняємося! Вакцинуємося!, - закликав ректор ХДУ Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

Наступна сесія відбудеться 11 листопада для тих, хто вже отримав першу дозу вакцини наприкінці жовтня.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон