У Херсоні поліцейські провели акцію для дітей

Херсон, поліція, діти
У парку Херсонська фортеця працівники ювенальної превенції провели профілактичний захід під назвою «Поліція Херсонщини очима дітей».

Інспектори спілкувалися з хлопцями і дівчатами про найголовніше – про безпеку дітей, дізналися про проблеми у дитячому середовищі, щоб допомогти у їх вирішенні.


Кожна дитина могла висловити свою думку на дошці. На яскравих наліпках діти писали, які проблеми наявні в Херсоні у дитячому середовищі (булінг у школах, зібрання підлітків у небезпечних місцях, продаж алкоголю дітям тощо).

Після опрацювання всієї інформації ювенальні поліцейські вживатимуть заходи щодо подолання озвучених дітьми проблем: проводитимуть посилені профілактичні рейди у місцях концентрації молоді, щоб попередити вчинення дітьми та відносно них правопорушень, відпрацьовуватимуть місця можливого продажу алкоголю неповнолітнім, перевірятимуть недобудови та небезпечні місця, щоб не допустити зібрань там молоді.


– Нам було важливо наживо поспілкуватися з дітьми, почути, що вони нам хочуть розказати і чим поділитися, дізнатися про їх проблеми та допомогти у їхвирішенні, яку допомогу вони чекають від поліції. В залежності від озвучених дітьми проблем, пропозицій та запитань, від розуміння потреб дітей та їх інтересів, ми будемо формувати і нашу профілактичну роботу.

Наша мета – допомогти. Діти мають знати, що поліцейський — це друг і наставник, що нам важлива їх думка, що ми почули про їх проблеми та обов’язково відреагуємо і допоможемо, – зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталій Сайфутдінов.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів