Голова ХОДА веде діалог з представниками місцевого самоврядування

Лагута, ХОДА, громада
Під час візиту до Скадовського району голова Херсонської облдержадміністрації Генадій Лагута мав нагоду зустрітися з представниками Каланчацької, Скадовської та Голопристанської міської територіальної громади та місцевого самоврядування району:

- Приємно, що ми працюємо з однією метою – зробити комфортні умови для життя у кожному населеному пункті. Тож говорили на важливі теми: розбудову інфраструктури, розвиток медичної, освітньої, соціальної сфер і багато іншого.


Я розумію, що проблем багато і не лише у цій ТГ, проте у співпраці між всіма гілками влади можна реалізувати низку важливих і потрібних справ, які обов’язково сприятимуть розвитку кожної громади і всієї області в цілому. Діалог був відкритий та конструктивний, тож впевнений, співпраця, триватиме і надалі.

Вкотре звертаюсь до голів РДА, ТГ і всіх жителів Херсонщина – двері мого кабінету завжди відкритті для вас, готовий вислухати кожного та допомогти вирішити проблемні питання. Тож робота триває, - запевнив Геннадій Лагута.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів