На Херсонщині громади отримали нові автомобілі для надання соціальних послуг

херсон, грамди, допомога
Уперше на Херсонщині територіальні громади отримали автомобілі для надання соціальних послуг вразливим верствам населення.

Уже найближчим часом такі автівки з’являться на дорогах у Костянтинівській і Великокопанівській громадах.

Отримали вони автомобілі завдяки проекту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», який фінансується урядом Великої Британії та впроваджується Програмами розвитку ООН.

Як зазначили в прес-службі Херсонської облради, ці автомобілі використовуватимуть для допомоги незахищеним верствам населення.

Мобільна бригада, закріплена за авто, може підвозити до лікарні, магазину, а також працівники мобільної бригади матимуть інструменти для допомоги в побуті.

Костянтинівський сільський голова Олексій Кільдеров 21 жовтня отримав ключі від автомобіля. Він розказав: «Наша громада має центр надання соціальних послуг, який зараз обслуговує лише 5 населених пунктів. Із автомобілем ми зможемо надавати соціальні послуги всім 9 населеним пунктам».
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон