У Херсоні на залізничному вокзалі відкрили туристично-інформаційний центр

Херсон, вокзал, відкриття
У Херсоні у приміщенні залізничного вокзалу відкрили туристично-інформаційний центр. Проєкт реалізований за ініціативи Всеукраїнського об`єднання Visit Ukraine.

До втілення проєкту приєдналися Укрзалізниця, облдержадміністрація та Регіональна туристична організація «Туризм Херсона», сказав голова правління Visit Ukraine Антон Тараненко. Таких центрів в Україні наразі чотири - 2 у Києві, 1 у Запоріжжі і тепер у Херсоні. За його словами, це - промоція локальної історії і Херсона, і області.

Віцепрезидент регіональної асоціації «РТО «Туризм Херсона» Микола Шаповал говорить, у центрі туристи зможуть дізнаватися будь-яку інформацію про цікаві місця Херсонщини.

"На телевізорі будуть показані цікаві туристичні локації області, крім цього, тут буде роздаткова продукція, яку можна буде брати безплатно. Турист приїхав, ось варіант - 10 місць для селфі в Херсоні та околицях. Взяв це із собою і потім це все реалізував", - каже Микола Шаповал.


Цей центр зроблений коштом Visit Ukraine, сказав Антон Тараненко. За його словами, конструкція разом з інсталяцією обійшлася у 200 тисяч грн. Працівника оплачують також коштом Visit Ukraine, продукцію надало місто і локальні організації.

На питання, чому центр відкривають у момент, коли Херсонщина перебуває у «червоній» карантинній зоні, віцепрезидент регіональної асоціації «РТО «Туризм Херсона» Микола Шаповал відповів наступне.

"Для нас це період, щоб детально відпрацювати механізм. І коли у нас почнеться активний сезон, ми будемо на 100% готові", - говорить Микола Шаповал.

Туристично-інформаційний центр працюватиме з 8-ї до 20-ї години.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів