На Херсонщині не вистачає лікарів

Херсонщина, лікарі, Ромаскевич
Про це в ефірі Українського радіо.Херсон заявив головний державний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич. За його словами, на сьогоднішній день недостатньо медичного персоналу, все інше вдається вирішувати.

"Проблема з фахівцями, такими як анестезіологи, інфекціоністи, це люди яких неможливо виростити за місяць, потрібні роки, нестача є. Вона є в нас, в Миколаєві, Одесі, Києві та інших областях. Зараз палає вся територія України. Потреба в лікарях дійсно є. І вирішується все за рахунок того, що люди роблять все можливе та неможливе", - каже Ромаскевич.

Головний санітарний лікар говорить, що кожна людина повинна берегти своє здоров’я. Один з головних чинників збереження цього здоров’я сьогодні - це своєчасна вакцинація і виконання карантинних обмежень."Насамперед, протипоказань до вакцинації дуже мало, а коли хтось каже, що людям з хронічними захворюваннями не можна вакцинуватись, не вірте їм. Люди з хронічними захворюваннями є групою ризику з тяжким перебігом коронавірусної інфекції. Саме іх треба вакцинувати, щоб понизити і смертність, і госпіталізацію"- каже Ромаскевич.

В Херсоні та в області наразі працює 10 пунктів вакцинації, в кожному лікувальному закладі є пункти щеплення. В області- 92 пункти щеплення. "На сьогодні в Україні зареєстровано 4 вакцини. Сімейний лікар допоможе вам вибрати. Я вважаю, що доцільно літнім людям, це Coronavac, вони легше її переносять. Все це повинен вирішувати сімейний лікар.

В Україні влітку прийняли рішення щепити дітей 12+ лише при наявності хронічних захворювань. Я переконаний в тому, що рік-два-три, ми отримаємо більш якісний вакцинальний препарат, але на сьогоднішній день, треба користуватись тим, що є і це нормальне явищ", - розказав Юрій Ромаскевич.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів