Херсонські спортсменки з фігурного катання на роликах привезли золото з Кубку Світу

херсон, спорт, медалі
Дебют на змаганнях міжнародного рівня і одразу три золота! Херсонські спортсменки стали чемпіонами 10-го відкритого Кубку Світу з фігурного катання на роликових ковзанах, який відбувся у польському місті Цешин.

З переможцями міжнародного турніру наша знімальна група зустрічається одразу після тренування. Тож в руках спортсменок чималі валізи з усім необхідним інвентарем. Тренер дівчат Ганна Юркова не приховує, на Кубок Світу їхали з ще більшим багажем, адже змагання вкрай відповідальні.

Пані Ганна додає, за перемогу у різних вікових категоріях змагалися понад 300- та спортсменок з 12-ти країн світу. Конкуренція чимала, однак наші дівчата змогли підкорити суддів своїми сценічними образами, технічністю та складністю виконання програм.

Так, Орина Юркова стала першою серед юніорів у категорії 3-того дивізіону. Не приховує, відчувала значний моральний тиск з боку суперниць, однак підтримка команди мотивувала на краще.

Сюжет ТРК Херсон Плюс© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів