У Херсоні глядачам театру робили експрес-тести

херсон, театр, карантин
Відсутній ковід-сертифікат або ж забули пройти плр-тест? Для глядачів Херсонського облмуздрамтеатру імені Миколи Куліша це не стане на заваді, щоб потрапити на довгоочікувану виставу. Адже вперше у культурному осередку організували пункт проведення швидких тестів.

І хоча більшість людей прийшли до театру з готовими документами, зробити швидкий тест на виявлення антигенів Covid-19 зібралася чимало людей. З нами діляться, нові обмеження підтримують, адже турбуються про своє здоров`я.

Аби результат був точним, необхідно дотримуватись порядку дій. Медична сестра Людмила Миколаївна детально розповідає нам повний процес проведення експрес-тесту.

Загалом процедурою скористалось 12 глядачів, їх результати виявились негативними. Наголошує пан Олександр і на тому, що весь театр працює згідно затверджених правил карантину. Це дозволяє уберігати людей від небажаної інфекції.

Сюжет ТРК Херсон Плюс
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів