В Херсоні майбутні матусі потрапили під прес хвороби

херсон, вагітни, коронавірус
В облцентрі з-поміж заражених пневмонією, викликаною коронавірусом, дедалі більше вагітних жінок. Пише Голос України.

Їх небезпечний штам «Дельта» теж не оминає своєю лихою увагою. Якщо влітку майбутніх матусь з усього міста шпиталізували по одній-дві на місяць, то нині у клінічній лікарні імені Тропіних лікують уже дванадцятьох.

Для них виділили ізольовані палати в акушерському відділенні, де окремо перебувають пацієнтки з підозрою на ковід, а окремо — ті, в кого ПЛР-тест уже виявився позитивним.

Утім, терміни вагітності у переважної більшості з них ранні, і лікарі сподіваються, що стан очікування дитини і пологів вони пройдуть уже здоровими.

Якщо кількість таких хворих зросте, для них доведеться виділяти окреме відділення або в лікарні імені Тропіних, або в лікарні імені Лучанського, яка нині приймає ургентних хворих по лінії швидкої допомоги і дуже завантажена. Така можливість обговорюється.

Є проблеми і з реабілітацією постковідних хворих. У середньому у кожного третього з них після «корони» залишаються проблеми з серцем, і після двох тижнів в обласній інфекційній лікарні заслаблих везуть не додому, а просто до кардіологічного центру. Там таких пацієнтів уже дев’ять, каже директор кардіоцентру Олег Мазуряк.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів