Херсонський поліцейський переміг разом з Джеком

Херсон, собака, поліція
Херсонський поліцейський-кінолог Антон Курносенко разом зі службовим собакою Джеком посіли перше місце у «Подоланні смуги перешкод» у всеукраїнському чемпіонаті НПУ з багатоборства кінологів.

Нещодавно у Житомирі відбувся всеукраїнський чемпіонат Нацполіції з багатоборства кінологів. У змаганнях взяли участь 25 команд з усіх регіонів України, які демонстрували високий рівень підготовки в різних спеціальних дисциплінах. Одним з етапів змагань було «Подолання смуги перешкод» і херсонський поліцейський-кінолог Антон Курносенко разом зі службовим собакою бельгійською вівчаркою Джеком вибороли перше місце у цій дисципліні.

Варто зазначити, що Джеку всього 2,5 роки і ці змагання стали для нього першими. А цьому передувала довга і ретельна підготовка. Антона Курносенка організатори змагань відзначили як найбільш перспективного поліцейського-кінолога. Наші переможці отримали кубок, медаль та диплом.

Вітаємо наших кінологів з успішним виступом на чемпіонаті і бажаємо подальших перемог!


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів