Херсонський державний університет продовжить працювати у звичному режимі

ХДУ, звичний режим, ректор
Сьогодні, 22 жовтня, у Херсонському державному університеті відбулася оперативна нарада за участі керівного складу, деканів, представників профспілок та студентського самоврядування. Приводом для зібрання став лист Міністерства освіти і науки України, в якому наведені рекомендації щодо переведення університетів на дистанційну форму навчання.

У своєму виступі ректор ХДУ Олександр Співаковський підкреслив, що зважаючи на те, що сьогодні ми маємо такий інструмент як вакцинація – перехід на дистанційну форму навчання не є доцільним. «Моя позиція – максимально навчатися face to face. Для цього ми попередньо провели велику роботу – змотивували людей вакцинуватися. Адже цей інструмент потрібен як для безпечного навчання, так і для власного здоров’я.

На сьогодні ми маємо 95% вакцинованих науково-педагогічних працівників і понад 90% співробітників. І вже наближаємося до позначки в 40% вакцинованих студентів», – прокоментував Олександр Співаковський.

Інші учасники наради також висловили власну думку щодо алгоритму роботи університету та можливого переходу на дистанційне навчання. Вони одноголосно підтримали позицію продовжувати освітній процес у звичному режимі. Адже навчання на деяких освітніх програмах у дистанційному режимі негативно впливає на якість і майже унеможливлює реалізацію повноцінного освітнього процесу.

Звісно, при цьому присутні домовилися продовжувати тримати на контролі ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію. А перехід на дистанційне навчання запроваджувати там, де цього вимагає ситуація. Наприклад, якщо в академічній групі виявлені хворі на Сovid-19 за умови, що інші члени колективу не мають вакцинації.

У свою чергу, представники студентського самоврядування також висловили бажання продовжувати навчатися очно, адже це в їхніх інтересах. Тим паче, що активно зростає кількість студентів охочих вакцинуватися. Наразі щеплення отримали 935 здобувачів вищої освіти ХДУ денної форми навчання, значна кількість вже записалася на вакцинацію, яка відбудеться 25 жовтня.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів