Голова Херсонської облради закликав не купляти підроблені сертифікати про вакцинацію

Херсонщина, голова, сертифікати
Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко назвав підроблення COVID-сертифікатів під час пандемії злочином і закликав повідмляти про них негайно у поліцію!

- Кожен мій ранок починається не з кави, а з перевірки статистики по COVID-19 в області і знаєте що я бачу? Щоденне збільшення хворих на COVID – 19, але найстрашніше – смертей: 40 – за минулу добу! Ситуація не просто погана – вона катастрофічна!

Не буду переписувати статистичні дані, з ними можна ознайомитись на відповідних офіційних джерелах. Власне, мова не про це...

У час, коли у лікарнях не вистачає місць для хворих на COVID – 19, у десятки разів зросло використання кисню, помирають люди – є ті, хто цинічно наживається на здоров’ї та житті інших! У часи пандемії засновують так званий «бізнес» – підроблення COVID-сертифікатів. Вони оцінили ваше життя у 500 гривень!

Задумайтесь, хіба це про вас? Для вас досі є вибір?! Прошу не сприяти горе-підприємцям й не купляти підроблені сертифікати про вакцинацію. Про подібні факти негайно повідомляти: 0 800 505 170 - гаряча лінія кіберполіції та 102.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів