У Херсоні в лікарнях вже немає місць для ковідних хворих

ковід. хворі, лікарні
Жахаюче стрімкими темпами погіршується ситуація з епідемією коронавірусу в обласному центрі.

Хоча лікарні регіону заповнені ковідними хворими в середньому на 72 відсотки, в Херсоні для таких пацієнтів вільних місць уже не залишилося. Їх направляють до стаціонару сусіднього міста Олешки, розглядають можливість відкриття для них і лікарні селища Білозерка. Та водночас частина мешканців обласного центру й регіону досі поводяться так, наче епідемії у природі не існує.

Факт масового нехтування карантинними вимогами фіксує Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Лише за тиждень тут виявили факти порушення цих вимог на 104 із 356 перевірених об'єктах торгівлі харчовими продуктами, на семи підприємствах громадського харчування з перевірених 39. І навіть у п'яти дитсадках та двох школах не проводився температурний скринінг працівників, не було місць для централізованого збору використаних масок.

У свою чергу, працівники поліції Херсонщини також склали на порушників карантинних вимог аж 343 адміністративних протоколи. Найбільш поширеним із них залишається категорична відмова окремих осіб надягати захисні маски у громадських місцях, в магазинах і в транспорті. Такі відмовники вже отримали в народі іронічне прізвисько "ковідні дисиденти".

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів