В Херсонській області шахраї знову тероризують платників податків

херсон, шахраї, поліція
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про активізацію шахраїв на території регіону.

За інформацією платників податків, невідома особа, що видає себе за заступника начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Худара Станіслава Миколайовича, користуючись телефонним номером 095-309-29-74, вимагає кошти від керівників суб’єктів підприємницької діяльності, які провадять діяльність у Херсоні.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає платників податків бути уважними та ні в якому разі не піддаватись на провокації шахраїв.

Для досягнення своїх корисних цілей «псевдоподатківці» можуть використовувати різні телефонні номери, створювати фальшиві акаунти в месенджерах Viber та WhatsApp і пропонувати перераховувати кошти на платіжні картки.

При отриманні подібних пропозицій просимо звертатись із заявами до підрозділів Національної поліції.


Також, нагадуємо, що за наявності інформації про можливі корупційні правопорушення, здійснені працівниками ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, повідомляйте про це сектор з питань запобігання та виявлення корупції за телефоном (0552) 427680 або передати інформацію електронною поштою на поштові скриньки kherson.vzvk@tax.gov.ua та kherson.vp@tax.gov.ua.

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів