На Херсонщині більше ніж на 70% заповнені ковідні лікарні

Херсонщитна, ковід, лікарні
На Херсонщині медичні заклади, які надають допомогу хворим на COVID-19, заповнені на 72,2%, при цьому є лікарні, де зайняті всі ліжкомісця.

Про це під час засідання селекторної наради повідомив заступник голови ХОДА Микола Якименко: “Зараз у закладах охорони здоров’я перебуває 1188 осіб, в яких підтверджено COVID-19, а також 288 осіб з підозрою. У лікарнях 1103 особи з коронавірусом середнього ступеня важкості, з яких 862 отримують кисень. Важкого ж ступеня маємо 85 осіб, з них 40 отримують високопотоковий кисень, а 45 - підключені до апаратів ШВЛ”, - розповів Микола Якименко.

В.о. директора Департаменту здоров’я ОДА Галина Кучер зазначила, що зростає й кількість медичного кисню, що використовують для лікування хворих на коронавірус. Якщо під час минулих хвиль COVID-19 використовували щодоби 2,5 - 3,2 тонни кисню, то тільки за вчора лікарнями області використано 11,2 тонни медичного кисню.

Головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич наголосив, що ситуація надскладна, а тому керівники органів місцевого самоврядування мають вжити всіх заходів для недопущення ще більш стрімкого поширення COVID-19: “У нас є лише два сценарії. Або ми нормалізуємо ситуацію та вийдемо з “червоної” зони, або зустрінемо в ній Новий Рік. А найстрашніше, що кожного дня будемо хоронити 40 людей”, - переконаний Юрій Ромаскевич.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв наголосив на важливості забезпечення медичних закладів Херсонщини киснем для лікування хворих на COVID-19, а також в разі потреби розгортанні додаткових ліжкомісць.

За матеріалами Херсонської ОДА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів