У Херсоні зросла кількість охочих вакцинуватись

Херсон, щеплення, вакцинація
Перехід до "червоної" зони та відповідні обмеження вплинули на кількість охочих щепитися у Херсоні.Черги на вакцинацію у місті значно збільшились.

У Херсоні масова кампанія з вакцинації проводиться з літа, але зараз кількість бажаючих зробити щеплення значно зросла, - розказала генеральна директорка Херсонської міської клінічної лікарні ім. Карабелеша Алла Малицька:

"...На сьогодні ми є лідерами у регіоні з вакцинації: ми провакцинували понад 53 тисячі пацієнтів. Особливо останні чотири дні дуже великий попит на вакцинацію. Якщо раніше ми вакцинували 400-500 пацієнтів, то на сьогодні ми вакцинуємо 800 і більше людей. На жаль, населення нехтувало рекомендаціями, було дуже багато скептиків, а зараз цих скептиків немає, вони перші біжать до поліклініки, створюють черги", - каже лікарка.


Коли ситуація із захворюваністю на Херсонщині стабілізується, лікарка прогнозувати не береться. "У відділеннях інтенсивної терапії, у виділеннях реанімації, на апаратах штучної вентиляції немає жодного пацієнта, який був вакцинований. Є випадки, коли вакциновані люди захворіли, але перебіг захворювання легкий, не більше середнього ступеня", - розповіла Алла МАЛИЦЬКА.

Нагадуємо, що перевезення пасажирів здійснюється тільки на сидячих місцях і за умови дотримання усіх протиепідемічних заходів.

Загальними правилами карантинних обмежень "червоної зони" забороняється:

робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифікату. У “жовтому” сертифікаті міститься інформація про перше щеплення, у “зеленому” – про повний курс.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів