Сергій Козир про розбудову соціальної інфраструктури Херсонщини

Херсонщина, Козин, розбудова
Нормальне життя в громадах – це доступні школи, дитячі садочки, стадіони, заклади культури та місця дозвілля, - вважає кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

Тому у передвиборчій програмі Сергія Козиря щодо розвитку соціальної сфери передбачені кроки щодо реконструкції будинків культури в населених пунктах, кожній громаді – новий сучасний парк. На Херсонщині це стане можливим завдяки реалізації програми Президента «Здорова Україна», у рамках якої триває реалізація проєкту «Активні парки – локації здорової України», який має на меті створення умов для фізичної активності та популяризації здорового способу життя. До кінця 2022 року в Україні планують відкрити 10 тисяч спортмайданчиків.

Сергій Козир також виступає за створення умов для підприємців, щоб вони мали бажання вкладати гроші. Працюєш в області – будуй дитячий садочок або стадіон – отримаєш пільги. У громадах потребує вирішення і питання доступу до якісного зв’язку. «Необхідно забезпечити для кожного мешканця області доступ до якісного мобільного зв’язку та Інтернету, домовитись з провайдерами щодо соціального тарифу на підключення віддалених населених пунктів до мереж зв’язку», – вважає кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» Сергій КОЗИР.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів